Akcija „Būkim žinomi, būkim matomi“

2013 metais buvo minimas Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo Lietuvoje 20-metis. Norėdamas paminėti šį jubiliejų ir tuo pačiu atkreipti visuomenės dėmesį į sveikatą stiprinančias mokyklas bei jų vykdomas veiklas, lopšelis-darželis „Buratinas“ prisijungė prie akcijos „Būkim žinomi, būkim matomi 2013“, kuri startavo 2013 m. sausio 15 d.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, pažymėdamas Vaikų sveikatos metus, skelbia Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo akciją „Būkim žinomi, būkim matomi 2014“. Lopšelis-darželis „Buratinas“ diegia savo ugdytiniams sveikos gyvensenos supratimą, sudarytos palankios sąlygos sveikam vaikų ugdymui(si).

Lopšelio-darželio „Buratinas“ sveikatos stiprinimo programa „Sveikatos vėrinėlis“ (2014-2018 m.)

2015 m. sveikatos stiprinimo veiklos:

2014 ir 2013 m. sveikatos stiprinimo veiklos

„Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras“
  skelbia aktualią informaciją apie sveikatą stiprinančias mokyklas, aplinkos sveikatos, neinfekcinių ligų, mitybos ir fizinio aktyvumo, kvalifikacijos tobulinimo bei kitais sveikatos klausimais.